PARTNEŘI

Moudré podnikání žen - Lenka Papadakisová

S Lenkou (zakladatelkou klubu) jsme se seznámili na mém kurzu. Hned po kurzu mi navrhla spolupráci: ,,My máme moudré principy, a ty jako praktik bys k nám mohl přinést jejich praktickou aplikaci." Od té doby jsme společně několikrát uspořádali povídání s Lenčinými průvodkyněmi. Lenka mě uvedla mezi úžasné podnikatelky a výrazně tak posunula a zkvalitnila mé podnikání. Nedávno jsme spolu natočili sérii videí o tom, jak podnikat skrze komunity. 

Je společenství podnikavých žen všech generací, které se vzájemně podporují  ve svých aktivitách a společně rozvíjí podnikatelskou i osobní moudrost. Tvoří síť Regionálních  klubů, které  pořádají  pravidelná setkávání v kruhu a další akce. Jste vítány se připojit  nebo vytvoři nový klub

http://www.moudrepodnikanizen.cz

Živý čchi-kung - Michaela Sklářová

S Míšou máme dvě ,,děti": Živý čchi-kung a Adrenalinovou ženu. Dva úžasné projekty. Na začátku byla mojí klientkou a nyní pro její školu s potěšením vedu kurzy na téma JEDINEČNOST. Míša má vysokou integritu. Dodržuje veškeré dohody a hned řeší nejasnosti a nedorozumění. Evidentně rozumí mužům. Když se mnou chce probrat něco ohledně svého podnikání, tak mě nejprve dobře nakrmí :-)

Škola přírodní léčby Michaely Sklářové je unikátní vzdělávací program akreditovaný MŠMT, který jako jediný tohoto druhu v celé ČR formou zájmového nebo profesního studia vyučuje čínská cvičení pro zdraví, tao meditace a znalosti přírodní čínské medicíny propojené se západním životním stylem. Pomáhá objevit zdroje pro šťastný život, osobní cestu a potenciál každého člověka, tak, že vždy spojuje fyzickou, mentální, duchovní a energetickou stránku jedince.

http://www.zivycchikung.cz

Patha - Gabriela Wolfová

Gábina je tak jako já rebelka. Asi proto mě přizvala do svého projektu Patha. Pro Gábinu jako jedinou v ČR vedu intenzivní víkendový program na téma JEDINEČNOST. Gábina téměř okamžitě přechází od nápadu k činu. Když řekne, že napíše článek, tak ho mám do dvou dnů v mailu. Když řekne, že vyrobí 100 speciálních vizitek, tak je za týden držím v ruce.

Patha pořádá víkendové seberozvojové semináře (nejen) pro ženy, které stojí nohami na zemi. Spolupracujeme výhradně se zkušenými lektory, které spojuje více než 100 let zkušeností. Semináře se konají na uzavřených statcích v blízké dojezdové vzdálenosti od Prahy. Ke kurzům vypisujeme jen 2 termíny ročně, maximálně pro 15 osob, jsou pro nás připravovány na míru. Co kurz, to unikát.

www.patha.cz